Zakres cen: Od do

Posiadłość siedliskowa,70m od jeziora.

gmina Biskupiec
390,000 zł/Zaproponuj Swoją Cenę

Opis nieruchomości

Atrakcyjna posiadłość siedliskowa w gminie Biskupiec (Warmińsko-Mazurskie) położona 70 metrów od jeziora z dala od aglomeracji miejskich, położona wśród pachnących pól otoczony w okolicy licznymi jeziorami „rybnymi” ( Pierwój , Kamionka, Stromyk ) .Niedaleko jest również do jeziora Piłakno, które jest niewątpliwą atrakcją dla miłośników nurkowania  ( I stopień czystości z licznymi bazami nurkowymi).

Oferowana przez nas nieruchomość otoczona jest malowniczymi terenami, obfitującymi jak już wspominaliśmy w krystalicznie czyste jeziora ,ale również lasy oraz inne nienaruszone przez człowieka krajobrazy. Tereny tego typu  są enklawą nie tylko dla osób poszukujących wypoczynku ale również dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu: dobrze zarybione jeziora, lasy grzybne, atrakcyjne trasy rowerowe.

W okolicy są liczne siedliska rzadkich okazów ptaków, a co za tym idzie gwarantowane koncerty ptasich śpiewów o poranku co potęguje i gwarantuje oderwanie się od codzienności by z całą rodziną  wyciszyć się i odpocząć.

Do nieruchomości przynależy 

-dom z garażem i stodołą o łącznej powierzchni ok .1540 m2

-działka z budynkiem gospodarczym o łącznej powierzchni ok .1540 m2

-działka o łącznej powierzchni ok .1770 m2

Dodatkowy opis nieruchomości :

-charakterystyka posiadłości idealna do  agroturystycznej działalności/zarobkowej

-budynek warsztatowo-garażowy o pow.80m2 (stawiany od podstaw)  z dwoma garażami i dwoma pomieszczeniami warsztatowymi z możliwością adaptacji górnej części o pow.70m2

-budynki gospodarcze w dobrej kondycji technicznej (obora : 80m2 / stodoła : 130m2)

-pełne media : woda, prąd, kanalizacja

-budynek mieszkalny o pow.100m2  w  pełni „odświeżony” i wyremontowany wewnątrz

-budynek znajduje się na pięknej, zagospodarowanej i całkowicie ogrodzonej działce

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Lipiec 4, 2018 at 6:44 pm

  • Cena: 390,000 zł/Zaproponuj Swoją Cenę
  • Powierzchnia: 100 m2
  • Powierzchnia działki: 4800 m2
  • Sypialnie: 7
  • Łazienki 2
  • Garaż: 2
  • Garage Size: 80 m2