Zakres cen: Od do

Urokliwe siedlisko w powiecie Olsztyńskim

gmina Biskupiec
478,000 zł

Opis nieruchomości

Atrakcyjna posiadłość siedliskowa położona z dala od aglomeracji miejskich, położona wśród pachnących pól otoczony w okolicy licznymi jeziorami „rybnymi” ( Pierwój , Kamionka, Stromyk ) .Niedaleko jest również do jeziora Piłakno, które jest niewątpliwą atrakcją dla miłośników nurkowania  ( I stopień czystości z licznymi bazami nurkowymi).

Oferowana przez nas nieruchomość otoczona jest malowniczymi terenami, obfitującymi jak już wspominaliśmy w krystalicznie czyste jeziora ,ale również lasy oraz inne nienaruszone przez człowieka krajobrazy. Tereny tego typu  są enklawą nie tylko dla osób poszukujących wypoczynku ale również dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu: dobrze zarybione jeziora, lasy grzybne, atrakcyjne trasy rowerowe.

W okolicy są liczne siedliska rzadkich okazów ptaków, a co za tym idzie gwarantowane koncerty ptasich śpiewów o poranku co potęguje i gwarantuje oderwanie się od codzienności by z całą rodziną  wyciszyć się i odpocząć.

 

Dodatkowy opis nieruchomości :

-charakterystyka posiadłości idealna do  agroturystycznej działalności/zarobkowej

-budynek warsztatowo-garażowy o pow.80m2 (stawiany od podstaw)  z dwoma garażami i dwoma pomieszczeniami warsztatowymi z możliwością adaptacji górnej części o pow.70m2

-budynki gospodarcze w dobrej kondycji technicznej (obora : 80m2 / stodoła : 130m2)

-pełne media : woda, prąd, kanalizacja

-budynek mieszkalny o pow.100m2  w  pełni „odświeżony” i wyremontowany wewnątrz

-budynek znajduje się na pięknej, zagospodarowanej i całkowicie ogrodzonej działce

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1§ Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Szczegóły

Zaktualizowano Lipiec 10, 2017 at 12:21 pm

  • Cena: 478,000 zł
  • Powierzchnia: 100 m2
  • Powierzchnia działki: 4800 m2
  • Sypialnie: 7
  • Łazienki 2
  • Garaż: 2
  • Garage Size: 80 m2