Zakres cen: Od do

Budynek mieszkalny w gminie Mrągowo.

Gmina Mrągowo, Polska
98,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana  budynkiem murowanym do remontu na trasie : Mrągowo-Ryn. Nieruchomość oznaczona jako budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 157 m2 .

Powierzchnia działki wynosi ok.4900 m2 w tym 1000 m2 stanowi działkę budowlaną .

Powyższa nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. (pokaż numer) lub (pokaż numer), e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Grudzień 13, 2018 at 12:54 pm

  • Cena: 98,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 157 m2
  • Powierzchnia działki: 4900 m2