Zakres cen: Od do

Szl.Wiel.Jezi.Mazurskich, 2 x linia brzegowa.

Kanał Szymoński, Polska
1,100,000 zł/26zł/m2

Opis nieruchomości

Pięknie położone dwie działki z dojazdem drogą asfaltową oraz własną linią brzegową z akwenem o powierzchni aż 480 hektarów sąsiadująca tuż obok  z Kanałem Szymońskim.

W cenie ofertowej uwzględnione są dwie działki która każda ma z nich linię brzegową jeziora Szymonckiego

Pierwsza działka o powierzchni 34,500 m2 posiada z własną linię brzegową o długości ok. 105 metrów

Druga działka o powierzchni 8300 m2  posiada własną linię brzegową o długości ok. 95 metrów

Jezioro Szymoneckie leży w malowniczej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. To spory akwen o powierzchni aż 480 hektarów! Jezioro jest dość specyficzne, gdyż stanowi jakby południowo-zachodnią zatokę jeziora Łagodnego, a ponadto łączy się z jeziorem o nazwie Szymon.

Jezioro Szymoneckie bardzo lubiane jest przez wodniaków, że względu na możliwość pływania po kilku połączonych ze sobą zalewach. Długość jeziora Szymoneckiego to 3 kilometry.

Na północno-wschodnim krańcu Jeziora Szymoneckiego znajduje się wąska zatoka, przez niektórych traktowana jako osobne, niewielkie jezioro Górkło.

Przez Jezioro Szymoneckie wiedzie trasa szlaku wodnego GiżyckoMikołajki. Latem można tu spotkać wiele łodzi, jachtów i motorówek. Brzegi jeziora są bardzo różnorodne, czasem porośnięte i niedostępne, w innym miejscu znów piękne z przystaniami i pomostami.

Kanał Szymoński jest to odcinek łączący wody jeziora Szymon i Szymoneckiego. Położony jest w województwie warmińsko-mazurskim w powiecie giżyckim w gminie Ryn.

Jest to najdłuższy kanał mazurski na szlaku od Mikołajek do Giżycka.

Kanał ma długość 2360 m, szerokość ok. 25 m i głębokość 1,6 – 2,0 m. . Sam kanał ciągnie się wśród pól i łąk. Występują w nim ryby takie jak leszcz, płoć, karaś, jazgarz.

Kanał jest częścią szlaku żeglugowego jezioro Tałty – jezioro Niegocin. Oprócz kajakarzy i żeglarzy pływają po nim także statki Żeglugi Mazurskiej. Kanał ma 1,5-2 metry głębokości i 25 metrów szerokości.

Wodociąg i sieć kanalizacji sanitarnej znajduje się w przyległej do działki drodze. Energia elektryczna znajduje się na granicy działki.

SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski. Jest to największy zespół połączonych kanałami jezior, które tworzą szlak wodny o niepowtarzalnym uroku. Bogactwo fauny i flory sprawia, że krajobraz tego regionu wyróżnia się na tle pozostałych regionów Polski.
Na terenie Krainy Wielkich Jezior istnieje kilka rezerwatów krajobrazowych, florystycznych, faunistycznych i leśnych.
Szlak wodny liczy ponad 120km!.

Możesz tak wyjątkowe miejsce pozostawić jedynie dla siebie lub zrealizować pomysł na biznes jakim jest agroturystyka.

Zakup tych działek jest więc wspaniałą inwestycją na przyszłość.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 6, 2018 at 8:44 am

  • Cena: 1,100,000 zł/26zł/m2
  • Powierzchnia: 42800 m2
  • Powierzchnia działki: 42818 m2