Zakres cen: Od do

Lokal mieszkalno-usługowy w centrum Mrągowa.

11-700 Mrągowo, Polska
265,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę 👍 

Lokal mieszkalno-usługowy na parterze o powierzchni użytkowej 105 m2 który został przystosowany na dwie funkcje :

-funkcję usługową o powierzchni ok. 73 m2

-funkcję mieszkalną ok. 32 m2.

Do przedmiotowego lokalu są dwa odrębne , niezależne wejścia. Przedmiotowy lokal jest w całości użytkowany.

Budynek w , którym znajduje się  lokal jest po gruntownym , kapitalnym remoncie . Wszelkie instalacje , elewacja , okna , drzwi , dach są nowe.

Ogrzewanie – centralne ( sieć miejska ).Ściany wewnętrzne docieplone zgodnie z normami budowlanymi , dzięki czemu lokal jest wyjątkowo ciepły.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 10, 2018 at 10:48 am

  • Cena: 265,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 105 m2