Zakres cen: Od do

Dwa Pensjonaty i Dom weselny na Mazurach-Puszcza Piska.

12-200 Pisz, Polska
3,514,500 zł

Opis nieruchomości

Do sprzedaży dwa pensjonaty wraz z domem weselnym  położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich (Puszcza Piska)  , w odległości  ok.2 km od jeziora Roś.
Miasto zwane jest bramą Mazur. Stanowi doskonały punkt wyjściowy do zwiedzania najurokliwszych zakątków ziemi mazurskiej.
Oprócz turystki letniej, gmina zapewnia też korzystanie z oferty wypoczynku zimowego. W bliskiej okolicy odbywają się popularne w ostatnich latach  spływy kajakowe (rzekami Nidką , Pisą i Krutynią). W pobliskiej wsi Wiartel znajduje się też wioska narciarska z trasami do uprawiania narciarstwa biegowego.
Podstawowa charakterystyka nieruchomości :
1)DOM WESELNY : Znajduje  się  na  działce  o  powierzchni   4490 m2 – duży, dwupoziomowy budynek z dwiema dużymi salami jadalno-tanecznymi oraz salą kameralną, profesjonalną kuchnią oraz dwoma, komfortowymi pokojami dla nowożeńców  wraz z przejściem do pensjonatu nr 1.
-PATRER : sala konsumpcyjna, kuchnia (winda podawcza),zmywalnia, pomieszczenie na naczynia, wyjście  na ogród letni (zadaszony),oddzielne WC dla mężczyzn i kobiet, pokój dla personelu z łazienką.
-PIĘTRO: sala duża i mała (pomieszczenia klimatyzowane) łącznie na 200 osób/gości , oddzielne 2x WC dla mężczyzn i kobiet, szatnia, biuro, taras, kuchnia, chłodnia, zmywalnia, obieralnia, pomieszczenie dla zamrażarek, kuchnia (winda), zmywalnia. Pokój małżeński i dziecinny .
2) PENSJONATY NR.1-2 : Znajdują się one na działkach o łącznej powierzchni 1740 m2 .W obiekcie do dyspozycji gości jest restauracja oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Wszystkie pokoje (dwu, trzy, cztero – osobowe ) wyposażone  są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. W każdym pokoju mieści się łazienka z wanną lub prysznicem . Ze wszystkich pokoi roztacza się widok na piękny ogród.  Na terenie działek znajduje się również garaż ,magazyn, kotłownia na dwa pensjonaty na ekologiczną ,ekonomiczną biomasę w postaci „peletem”.
Na terenie pensjonatów dostępny jest ogród z oczkiem wodnym (całość obsadzona pięknymi kwiatami, krzewami, drzewami ) , sprzęt do grillowania oraz wspólna kuchnia. Dla dzieci przygotowano plac zabaw. W obiekcie oraz w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, Obiekt zapewnia duży parking oraz cześć niezabudowaną  na działce  o pow. 800 m2.
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty  w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 13, 2018 at 7:23 am

  • Cena: 3,514,500 zł
  • Powierzchnia: 1437
  • Powierzchnia działki: 7000
  • Sypialnie: 19
  • Rok budowy: 2000