29 m2 na 1-piętrze po remoncie w Kętrzynie

11-400 KĘTRZYN
132,360 zł/MIESZKANIE SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje gotowego mieszkania pod inwestycję najmu lub jesteś osobą starszą, kawalerem itp. gdzie liczysz się z niskimi kosztami utrzymania i łatwym dostępem ?

Zapoznaj się z poniższą ofertą !

Do sprzedaży ciepłe, dwustronne mieszkanie po remoncie na pierwszym piętrze o powierzchni ok.29 m2. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej kamienicy po termomodernizacji i gruntownym remoncie w cichej i spokojnej okolicy miasta Kętrzyn. Ogrzewanie miejskie.

Dodatkowym atutem jest nowoczesny i szybki podgrzewacz/ bojler wody ( ARISTON VELIS ) ze sterowaniem przez WI-FI w niepowtarzalnym włoskim designie. Podwójna grzałka pozwala szybciej podgrzewać wodę, a funkcja Eco Evo zapamiętuje codzienne przyzwyczajenia. Produkt charakteryzujący się wysoką wydajnością energetyczną, niskim poziomem zużycia energii i dbałością o środowisko naturalne.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 12 maja, 2022 at 7:06 am

  • Cena: 132,360 zł/MIESZKANIE SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 29 m2
  • Pokoje: 1
  • Łazienki 1