5730 m2, 150 m. do jez. / do 10 km. do Mikołajek / 22 zł za 1 m2 !

MIKOŁAJKI - OKOLICE
126,060 zł/UWAGA : 22 zł za 1 m2 !

Opis nieruchomości

 

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Szukasz działki w bliskiej odległości od Mikołajek, ale w stosunkowo zacisznym  miejscu gdzie  będziesz cieszyć się z pobliskich otaczających lasów, jezior i innych atrakcji  ?

Nie zwlekaj i umów się na prezentację danej nieruchomości !

Proponujemy Państwu zakup działki do 10 km od miejscowości Mikołajki. Działka o powierzchni ok. 5730 m2 zbliżona kształtem do kwadratu mieści się ok. 150 metrów do najbliższego jeziora z nieograniczonym i swobodnym dostępem.

Dojazd do działki rolnej odbywa się w 99 % drogą asfaltową w śród malowniczej scenerii, która idealnie wpisuje się w mazurskie klimaty. Przestrzeń, powietrze oraz bardzo luźna zabudowa jednorodzinna daje wiele możliwości do wypoczynku dla przyszłych kupujących. Przekonało się o tym już wiele osób inwestując w tym miejscu !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 8:08 am

  • Cena: 126,060 zł/UWAGA : 22 zł za 1 m2 !
  • Powierzchnia: 5730 m2