Ok. 70m. od jez. Mikołajskiego, dwa apartamenty z widokiem na jezioro

11-730 MIKOŁAJKI
1,278,000 zł/PRESTIŻOWA LOKALIZACJA MIKOŁAJEK !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego adresu, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać adres nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

!!! W podanej cenie ofertowej uwzględnione są poniżej opisane 2 apartamenty z przepięknymi widokami  na jezioro Mikołajskie + dwa podziemne miejsca parkingowe co jest nie lada gratką cenową przy tej lokalizacji i parametrach apartamentów !!!

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dwa klimatyzowane apartamenty w miejscowości Mikołajki z przepięknym widokiem na jezioro Mikołajskie, ok. 70 metrów od jeziora i promenady. Jeden apartament  składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i podziemnego miejsca parkingowego o łącznej powierzchni ok.72 m2. Drugi apartament składa z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki i miejsca parkingowego o łącznej powierzchni ok. 54 m2.

Na dzień dzisiejszy dwa apartamenty są razem połączone i tworzą jeden apartament z dwoma wejściami. Każdy apartament ma założoną odrębną księgę wieczystą co umożliwia małym kosztem stworzenie dwóch niezależnych apartamentów z miejscami parkingowymi w bardzo prestiżowej i pożądanej przez inwestorów lokalizacji Mikołajek.

Ze względu na miejscowość, lokalizację i charakterystykę apartamentów powyższa oferta może okazać się interesująca dla rodziny lub inwestora, który przeznaczy te apartamenty do celów zarobkowych dla turystów.

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 7:13 am

  • Cena: 1,278,000 zł/PRESTIŻOWA LOKALIZACJA MIKOŁAJEK !
  • Powierzchnia: 126 m2
  • Pokoje: 3
  • Łazienki 2
  • Garaż: 2
  • Garage Size: 31