Dom wolnostojący z garażem.Mrągowo

516,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę  👍 

Szukasz ładnego, komfortowego i funkcjonalnego domu dla siebie i swojej rodziny?

Mamy dla Ciebie propozycję, obok której nie można przejść obojętnie. .

Jest to wprost idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort doskonałego połączenia z miastem jak i bliski wyjazd .

Proponujemy Państwu solidnie wykonany dom o konstrukcji tradycyjnej murowanej , posadowiony bezpośrednio na ławach fundamentowych żelbetonowych, stropy żelbetonowe monolityczne .

Prezentowany dom, w prostej bryle o powierzchni ok.214 m2 stoi na granicy  prostokątnej działki o powierzchni   1100 m2. Na posesji znajduje się garaż o powierzchni 31 m2 na 2  samochody oraz sprzęt sportowy , ogrodniczy.

Działka posiada dostęp do drogi publicznej ( gminnej) .Działka jest ogrodzona oraz posiada utwardzony wjazd kostką brukową , teren działki jest zagospodarowany. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana. Leży ona przy cichej drodze asfaltowej odśnieżanej zimą.

W zakresie istniejącego uzbrojenia terenu budynek został podłączony do sieci :

-wodociągowej

-energetycznej

-kanalizacyjnej

Dom posiada dwa niezależne ogrzewania .Główne odbywa się za pomocą pieca na olej opałowy , natomiast drugi służy jako pomocniczy / relaksacyjny w postaci Bio-kominka na Bio-etanol.

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tego obiektu, który jest atrakcyjną ofertą.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .
Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. (pokaż numer) lub (pokaż numer), e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 12, 2019 at 10:27 am

  • Cena: 516,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 214 m2
  • Powierzchnia działki: 1100
  • Sypialnie: 6
  • Łazienki 2
  • Garaż: 1