Dom,siedlisko nad jeziorem Śniardwy/Puszcza Piska.

Okolice 11-730 Mikołajki,
480,000 zł

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNY DOM NA MAZURACH
Dom, siedlisko  o charakterze idealnym na działalność komercyjną o powierzchni ok.120m2 + budynek gospodarczy murowany o zabudowie ok 400 m2 (jedna kondygnacja)  jak i inne zabudowy. Nieruchomość położona na trasie Mikołajki-Orzysz znajdujący się w obrębie Mazurskiego Parku Krajobrazowego  i 400 metrów do plaży miejskiej  największego jeziora w Polsce jakim są : Śniardwy.Do nieruchomości przynależy garaż z kanałem na trzy stanowiska.

Śniardwy są połączone z następującymi jeziorami: Tuchlin, Łuknajno, Mikołajskim, Roś, Białoławki i Tyrkło. Połączone systemem kanałów mazurskich, akwen ten tworzy Wielkie Jeziora Mazurskie.

Śniardwy znajdują się w dwóch powiatach: mrągowskim i piskim. Obszar jeziora należy do gminy Mikołajki (zachodnia część) i gminy Pisz (wschodnia część). Północno-wschodni brzeg jeziora należy do gminy Orzysz, a południowo-zachodni do gminy Ruciane-Nida.

Atrakcją tej okolicy jest przede wszystkim błoga cisza. Ten teren nie jest skażony przez hałaśliwych wczasowiczów i znakomicie nadaje się na całoroczne użytkowanie dla osób ceniących sobie spokój.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Luty 14, 2020 at 10:01 am

  • Cena: 480,000 zł
  • Powierzchnia: 120
  • Powierzchnia działki: 4150 m2
  • Pokoje: 4
  • Łazienki 1
  • Garaż: 1