Budynek wolnostojący z działką w Mrągowie

Mrągowo, Polska
105,500 zł/SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Marzy Ci się budynek gdzie mógłbyś zamieszkać oraz prowadzić swój własny biznes w atrakcyjnej części Mrągowa ?

Posiadamy do sprzedaży budynek wolnostojący z dwoma osobnymi wejściami w Mrągowie o powierzchni zabudowy 82 m2 z działką o pow. 430 m2 posiadającą miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami nieuciążliwymi.

Wszystkie MEDIA !

Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową z możliwością utworzenia wejścia  od strony chodnika.

W  bliskiej okolicy znajduje się także pełna infrastruktura: sklepy ( Biedronka ),hala widowiskowo sportowa,  przedszkola, szkoła podstawowa, szkoła średnia,  główny stadion miejski, apteka, drogerie, atrakcyjnie położony mały amfiteatr gdzie organizowane są kameralne imprezy oraz jezioro Czos , które jest wizytówką Mrągowa.

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy.
 

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Kwiecień 20, 2020 at 8:10 am

  • Cena: 105,500 zł/SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 82 m2
  • Powierzchnia działki: 430 m2