Częściowo umeblowane mieszkanie na oś.Grunwaldzkim.

Osiedle Grunwaldzkie, 11-700 Mrągowo, Polska
122,130 zł/Zaproponuj Swoją Cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …                                                                               

Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w dobrym stanie technicznym, dwupokojowe z balkonem  o powierzchni  36 m2 na trzecim piętrze.

Mieszkanie znajduje się w bloku na oś Grunwaldzkim atrakcyjnej części miasta w bliskiej odległości od Jeziora Czos . Do mieszkania przynależy piwnica.

Dogodne położenie z łatwym dostępem do plaży miejskiej, przystanków komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli, zaplecza handlowo-usługowego, kościoła oraz placówek medycznych.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Kwiecień 29, 2019 at 4:15 pm

  • Cena: 122,130 zł/Zaproponuj Swoją Cenę
  • Powierzchnia: 36 m2
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki 1