PILNIE !!! sprzedam nowy dom z 2018 roku.

Mrągowo - okolice
445,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Dom z rocznika 2018r  do 15km od Mrągowa 

Nieruchomość o nieskomplikowanej bryle z interesującymi detalami. Dom w technologii tradycyjnej jest doskonale przemyślany, a warunki dla domowników niezwykle komfortowe. Garaż w bryle jest dodatkowym atutem.

Do garażu można wejść z wnętrza domu, co ułatwi np. rozładunek zakupów, gdy pada deszcz. Za garażem w jego części znajduje się kotłownia. Na parterze znajdują się ponadto dwa pokoje. W dużym pokoju, który łączy się z kuchnią ( aneks kuchenny)jest osobne wyjście na zewnętrzny taras.

Część parterowa  oraz łazienka na pierwszym piętrze posiada ogrzewanie podłogowe.

Całość uzupełni bardzo wysokiej klasy izolacja termiczna ( min. 15-tka styropian) w całej części budynku która w ekonomiczny sposób oraz trwały zapewni przyszłej rodzinie komfort finansowy w sezonie grzewczym .

Część frontową domostwa otacza oraz zabezpiecza wysokiej jakości  ogrodzenie metalowe uniemożliwiające w łatwy sposób dostanie się na teren posesji .

Jest to z pewnością wyjątkowa nieruchomość, która dla przyszłych nabywców może stać się wymarzonym miejscem odpoczynku i relaksu wraz z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.

Zakup nieruchomości jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest zaufać wieloletniemu doświadczeniu bo to właśnie one są najbardziej wiarygodną opinią o firmie .Rzetelność to podstawa.

NOWE INWESTYCJE W TRAKCIE REALIZACJI .

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tego obiektu, który jest atrakcyjną ofertą.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Grudzień 13, 2018 at 1:38 pm

  • Cena: 445,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 132 m2
  • Powierzchnia działki: 1152 m2
  • Sypialnie: 5
  • Łazienki 2
  • Garaż: 1
  • Garage Size: 32 m2