Zakres cen: Od do

Dom wolnostojący+2 bud.gospodarcze.

Mrągowo - okolice
165,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Szukasz niewielkiego domu z działką w atrakcyjnym miejscu z bardzo dobrym dojazdem oraz z dużym potencjałem ? .

Na sprzedaż niewielki wolnostojący dom, położony w gminie Piecki zaledwie 20 km od miasta Mrągowo. Dom konstrukcji drewniano-murowanej o powierzchni użytkowej ok. 75 m2 na działce o powierzchni 1450 m2.

Na posesji znajdują się również dwa murowane budynki gospodarcze ( do remontu).  Wjazd do nieruchomości odbywa się drogą krajową asfaltową.

Mając na względzie typ nieruchomości i rok budowy, dom jest w dość dobrym stanie. Oczywiście, wymaga remontu, poprawek, jednakże daje to tym samym możliwość urządzenia go zgodnie z własnymi upodobaniami.

To oferta także dla Klienta, który widzi biznes w agroturystyce . Może mieć tu dom dla siebie lub wynajem lub może też zaadaptować budynki garaże na letnie pomieszczenia na wynajem w sezonie letnim

Klimatyczny, z potencjałem, w dobrej lokalizacji. Chcesz poznać więcej atutów tego domu?

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30 w Mrągowie .Do zobaczenia…

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Listopad 14, 2018 at 10:53 am

  • Cena: 165,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 75 m2
  • Powierzchnia działki: 1450 m2
  • Sypialnie: 4
  • Łazienki 1