Dom całoroczny w Puszczy Piskiej.

Świętajno - Okolice
299,600 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Marzy Ci się dom w zacisznym miejscu w otoczeniu lasów w atrakcyjnym miejscu i cenie na Mazurach  ?

Zapoznaj się z tą ofertą bo może Cię ona zainteresować !

Do sprzedaży  dom całoroczny, wolnostojący, jednopiętrowy typu kanadyjskiego, o powierzchni zabudowy 129 m2 i 179 m2 powierzchni użytkowej stojący na działce o powierzchni 1079 m2. Nieruchomość położona w śród lasów na terenie Puszczy Piskiej w województwie warmińsko – mazurskim w powiecie szczycieńskim, w gminie Świętajno.

Dom ze względu na użyty wysokiej jakości materiały idealnie nadaje się zarówno na całoroczne  zamieszkanie lub jako miejsce na letnie wypady na Mazury z daleka od wielkich aglomeracji miejskich .

Media : wodociąg, kanalizacja, energia (siła).

Dojazd do działki w 95 % odbywa się drogą asfaltową natomiast ostania część prowadzi droga publiczna, utwardzona i gruntowa.

Ogrzewanie : nawiew rurowy z kominka ( bardzo wydajny ) + kaloryfery elektryczne z termoregulatorem używane wyłącznie przy braku mieszkańców w dłuższym okresie czasu w sezonie zimowym.

Nieruchomość w całości ogrodzona z zainstalowanym domofonem oraz bramą wjazdowa elektryczną na pilot.

Atrakcyjną cześć mieszkalną uzupełnia część wypoczynkowa jaką jest balkon tarasowy na piętrze oraz na parterze ogrzewana  oranżeria oszklona z wyjściem bezpośrednim na ogród oraz wejściem do salonu. Oranżeria posiada osobne wejście dla zwierząt domowych.

Dodatkową część zajmuje składzik na drewno do kominka i wędzarnię. Na działce znajduje się altana ogrodowa z małym oczkiem wodnym. Dom posiada garaż z bezpośrednim wejściem  z części mieszkalnej. Nieruchomość składa się z 6 pokoi oraz 2 łazienek.

Przybliżone odległości :  24km do Szczytna, 29km od Mrągowa.

To tutaj nie ma miejskich hałasów, zapachu spalin.

To tutaj obudzisz się  rano zdziwiony/a, że nic nie przeszkodziło Ci we śnie.

To tutaj Cisza i Spokój nabiera prawdziwego znaczenia…

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tego obiektu.

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy.
UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 29, 2019 at 12:33 pm

  • Cena: 299,600 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 179 m2
  • Powierzchnia działki: 1079 m2
  • Sypialnie: 6
  • Łazienki 2
  • Garaż: 1