Dom z dużą działką w gm. Turośl / podlaskie

GMINA TUROŚL / PODLASKIE
380,000 zł/DOM W CENIE MIESZKANIA !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego adresu, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać adres nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

UWAGA : nie musisz być rolnikiem aby kupić tą nieruchomość  !!!

Do sprzedaży dom murowany, całoroczny, jednopiętrowy o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 ( całkowita 210 m2 ) z możliwością adaptacji poddasza z dużym potencjałem. Na działce o powierzchni 14000 m2 ( 1,4 ha ) znajduje się garaż o powierzchni ok 15 m2 oraz cztery niezależne pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni ok. 40 m2.

Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości wśród przepięknych lasów w zacisznym miejscu. W okolicy bardzo luźna zabudowa jednorodzinna daje poczucie intymności i wolności w szerokim tego słowa znaczeniu.

Dojazd do posesji w większości odbywa się drogą asfaltową. Natomiast ostatni odcinek prowadzi droga prywatna przynależna do tej nieruchomości wśród pól kukurydzy.

Media : energia ( siła), wodociąg, szambo

Lokalizacja : województwo podlaskie, w powiecie kolneńskim, w gminie Turośl.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 17, 2023 at 8:20 am

  • Cena: 380,000 zł/DOM W CENIE MIESZKANIA !
  • Powierzchnia: 210
  • Powierzchnia działki: 14000 m2
  • Pokoje: 5
  • Łazienki 2
  • Garaż: 1