Dom z linią brzegową w okolicy Mrągowa

MRĄGOWO - OKOLICE
352,770 zł/SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Masz pomysł na cenę poniższej nieruchomości ? Zaproponuj nam ją ! 

Marzysz o własnym domu z linią brzegową na Mazurach w zacisznym miejscu w dobrej cenie blisko Mrągowa ?

Jeśli tak, to poszukiwania wymarzonego domu właśnie się skończyły !

Własna linia brzegowa oraz sąsiedztwo lasów i jezior wraz z pięknymi widokami tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja do zakupu tej nieruchomości .

Do sprzedaży dom o powierzchni 120 m2, całoroczny, wolnostojący, jednopiętrowy, podpiwniczony z własną linią brzegową o długości powyżej 50 metrów na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego w gminie Mrągowo. Dom znajduje się na bardzo atrakcyjnej działce o powierzchni 1700 m2 na której stoi również budynek gospodarczy.

Dojazd do nieruchomości odbywa 99 % drogą asfaltową natomiast ostatnie metry prowadzi droga gminna nieutwardzona. Nieruchomość znajduje się do 5 km od Mrągowa . W najbliższej okolicy można znaleźć nie tylko liczne jeziora oraz tereny zielone ale również liczne atrakcje dla wędkarzy oraz osób uprawiające sporty wodne.

Media : nieruchomość uzbrojona jest w sieć wodociągową , kanalizacyjną , elektroenergetyczną ( nowa instalacja elektryczna !!! )

W miejscu, którego sąsiadami są lasy , łąki można przekonać się, że wypoczynek w ciszy i spokoju nie jest tylko pustym hasłem.

To tutaj nie ma miejskich hałasów, zapachu spalin.
To tutaj obudzisz się rano zdziwiony/a, że nic nie przeszkodziło Ci we śnie.

To tutaj Cisza i Spokój nabiera prawdziwego znaczenia…

Umów się na prezentację i przyjedź z całą rodziną, by wszyscy poczuli się jak u siebie w domu ! ! !

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Październik 15, 2019 at 2:19 pm

  • Cena: 352,770 zł/SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 120 m2
  • Powierzchnia działki: 1700
  • Sypialnie: 3
  • Łazienki 1