Dom z restauracją 700m2 w atrakcyjnej części Mazur

Reszel, Polska
1,530,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Jeżeli Szukasz nieruchomości inwestycyjnej w której mógłbyś zamieszkać oraz prowadzić swój własny dochodowy  interes ?

Ta oferta może Cię zainteresować !

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, dwupiętrowy w nowszej konstrukcji wraz z lokalem użytkowym o przeznaczeniu gastronomicznym o łącznej powierzchni 700 m2 w jednej bryle budynku. Lokal użytkowy położony jest na parterze z niepowtarzalnym widokiem i klimatem historycznym. Do nieruchomości przynależą dwa garaże .

Budynek znajduje się w sercu miejscowości turystycznej w powiecie kętrzyńskim z widokiem na rzekę  oraz  ponad 100-letni Park Miejski , który. Wzdłuż rzeki prowadzi szlak ekologiczno-edukacyjny. W parku znajduje się między innymi zwierzyniec oraz amfiteatr miejski.

Jeśli do pięknych zabytków architektonicznych dodamy wspomniany Park Miejski i wspaniałą okolicę z czystymi lasami a przede wszystkim z pobliską Krainą Wielkich Jezior Mazurskich, nikt chyba nie będzie miał wątpliwości, że okolica  tworzy niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja do zakupu tej nieruchomości .

Lokal ma stałą klientele. Z uwagi na lokalizację restauracja posiada ogromny potencjał. Restauracja pod względem finansowym jest rentowna i cały czas się rozwija.

Plusy biznesu:

1. Jedyna z niewielu restauracji w mieście.
2. Jedna z niewielu kawiarni w mieście.
3. Niski czynsz lokalu
4. Duży metraż pomieszczeń
5. Dużo przyjęć okolicznościowych: chrzciny, stypy, komunie i inne.
6. W tej lokalizacji najlepsza i prawdziwa kuchnia polska.
7. Rozpoznawalna marka na lokalnym rynku: intensywne działania marketingowe, social media: aktywne funpage na facebooku itp
8. Stali klienci restauracji: lokalne firmy oraz grupy turystyczne.
9. Wewnętrzny ogródek z widokiem na rzekę oraz historyczną architekturę
10.Multimedia w całym lokalu: transmisje meczów i innych wydarzeń sportowych.
11.Lokal jest po kompleksowym remoncie, bardzo zadbany z unikalnym klimatem.

Media : Nieruchomość uzbrojona jest w sieć wodociągową , kanalizacyjną , elektroenergetyczną ( siła )

Nieruchomość ogrzewana jest poprzez  piec gazowy wysokiej klasy. Umożliwia to ciche, ekonomiczne, bezobsługowe oraz ekologiczne ogrzewanie pomieszczeń przez cały rok.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. (pokaż numer) lub (pokaż numer), e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 16, 2020 at 2:30 pm

  • Cena: 1,530,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 700 m2
  • Powierzchnia działki: 580
  • Garaż: 2