Dom na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

RUCIANE-NIDA - OKOLICE
259,700 zł/Rezerwacja

Opis nieruchomości

Rezerwacja nieruchomości !

Szukasz domu na Mazurach w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko miasta Ruciane-Nida ?

Poniższa oferta może wydać się dla Ciebie atrakcyjna !

Lokalizacja : gmina Ruciane-Nida (na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich oraz na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego).

Do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny pomiędzy dwoma jeziorami na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Z krytego balkonu rozpościera się piękny widok na pierwsze jezioro w odległości ok 220 metrów, natomiast do drugiego głównego jeziora prowadzi droga asfaltowa w odległości ok 300 m.

Dom parterowy z poddaszem częściowo użytkowym w zabudowie wolnostojącej . Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z dachem dwuspadowym. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową gminną.

Pod względem obszarowym działka zajmuje 645 m2. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym i zgodnie z wypisem z kartoteki budynków dwoma budynkami gospodarczymi. Teren płaski o nawierzchni naturalnej – trawiastej, ogrodzony płotem z siatki stalowej na słupkach stalowych z bramą wjazdową z elementów stalowych. Kształt działki dość regularny.

Instalacje techniczne : elektroenergetyczna, wodna (wodociąg + studnia), kanalizacja.

Dom przeszedł gruntowny remont dachu w postaci wymiany konstrukcji dachowej oraz poszycia dachowego.

Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy: trasy rowerowe, wycieczki piesze, wędkowanie, spływy kajakowe, grzybobranie.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515 159 100  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 13, 2022 at 11:25 am

  • Cena: 259,700 zł/Rezerwacja
  • Powierzchnia: 214 m2
  • Powierzchnia działki: 645 m2
  • Pokoje: 6
  • Łazienki 2