Dom na Szlaku Wielkich J.Mazurskich

Ruciane-Nida - okolice
350,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

UWAGA : dodatkowe zdjęcia w trakcie realizacji 

Lokalizacja : gmina Ruciane-Nida (na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich oraz na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego).

Do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny z widokiem na jezioro, parterowy z poddaszem częściowo użytkowym w zabudowie wolnostojącej, blisko linii brzegowej (ok.150m2). Budynek w sąsiedztwie portu jachtowego wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z dachem dwuspadowym. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową gminną.

Pod względem obszarowym działka zajmuje 645 m2. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym i zgodnie z wypisem z kartoteki budynków dwoma budynkami gospodarczymi. Teren płaski o nawierzchni naturalnej – trawiastej, ogrodzony płotem z siatki stalowej na słupkach stalowych z bramą wjazdową z elementów stalowych. Kształt działki dość regularny.

Instalacje techniczne : elektroenergetyczna, wodna (wodociąg + studnia), kanalizacja.

Dom przeszedł gruntowny remont dachu w postaci wymiany konstrukcji dachowej oraz poszycia dachowego.

Miłośnikom aktywnego wypoczynku polecamy: trasy rowerowe, wycieczki piesze, wędkowanie, spływy kajakowe, grzybobranie.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .
Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. (pokaż numer) lub (pokaż numer), e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Wrzesień 27, 2019 at 1:21 pm

  • Cena: 350,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 214 m2
  • Powierzchnia działki: 645 m2
  • Sypialnie: 6
  • Łazienki 2