Dom wolnostojący-Jeziorany.

Jeziorany, Polska
169,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Do  sprzedaży  dom  wolnostojący o  powierzchni  ok. 100 m2 ( brak  bliskiego  sąsiedztwa ) położony  w  gminie  Jeziorany.

Najniższa  kondygnacja – piwnica  dwukomorowa. Parter ; cztery  pokoje , kuchnia , łazienka , przedpokój. Poddasze  użytkowe – do  zagospodarowania. Centralne  w  budynku  tradycyjne. Dach  dwuspadzisty  kryty  dachówką.

Dojazd  do  nieruchomości  drogą  gminną.

Media; woda , prąd , kanalizacja.

Działka  o  powierzchni 9500 m2.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Luty 5, 2019 at 11:21 am

  • Cena: 169,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 100 m2
  • Powierzchnia działki: 9500 m2
  • Sypialnie: 4
  • Łazienki 1