Dom wolnostojący w atrakcyjnej części Mrągowa.

11-700 Mrągowo, Polska
541,700 zł/Zaproponuj Swoją Cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Szukasz  miejsca do relaksu po całym dniu pracy? .Marzysz o czterech kątach z ogrodem oraz dobrym dojazdem do szkoły, sklepów urzędów na terenie miasta Mrągowo ?

A może o otwartej, przestronnej części dziennej, w której usiądziesz z rodziną lub przyjaciółmi ?. O funkcjonalnych i dużych sypialniach i mnóstwem dodatkowej przestrzeni do przechowywania?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Prezentowany dom, w prostej bryle stoi na granicy  prostokątnej działki o powierzchni  ok 1150 m2. Nieruchomość znajduje się w środkowej części miasta Mrągowa co ułatwia szybkie załatwienie swoich spraw na mieście

Ogród jest wypełniony roślinnością, a jego powierzchnia pozwala na wszelkie zagospodarowania i aktywności.

Parter to część dzienna z przeznaczeniem na kuchnię, jadalnię z salonem z którego można bezpośrednio wyjść na taras . Wszystkie te pomieszczenia są połączone. Na tym poziomie znajduje się też łazienka oraz przestronne pokoje.

Hol prowadzący na piętro jest doświetlony oknem. Na piętrze są  duże pokoje  ,  oraz druga łazienka

Garaż murowany, wolnostojący .

Przedstawiana nieruchomość choć wymaga odnowienia daje wiele możliwości dostosowania do swoich potrzeb i zapewnia przestrzeń zarówno w domu (ok 138m m2) jak i w ogrodzie.

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30 w Mrągowie .Do zobaczenia…            

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Październik 8, 2020 at 7:42 am

  • Cena: 541,700 zł/Zaproponuj Swoją Cenę
  • Powierzchnia: 138 m2
  • Powierzchnia działki: 1150 m2
  • Pokoje: 6
  • Łazienki 2
  • Garaż: 1