Dom,2 garaże,bud.gospodarczy w cichej części Mrągowa

11-700 Mrągowo, Polska
499,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Proponujemy Państwu zakup nieruchomości w solidnej zabudowie bliźniaczej z czerwonej cegły, ocieplony styropianem, całkowicie podpiwniczony o powierzchni ok. 260 m2 stojący na działce o powierzchni 1100 m2.

Do nieruchomości przynależą 2 garaże o łącznej powierzchni 40 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. ok. 30 m2. Ogrzewanie domu odbywa się poprzez ogrzewanie gazowe.

Dom na dzień dzisiejszy składa się z 6 pokoi , 2 łazienek oraz 2 kuchni. Ze względu na dużą powierzchnię poddasza możliwe jest jego zagospodarowanie na 3-4 duże pokoje.

Działka płaska w kształcie prostokąta ładnie zagospodarowana naturalnie ogrodzona gęstym żywopłotem . Dojazd do posesji odbywa się drogą asfaltowa gdzie brama wjazdowa otwierana jest na pilot.

Cała posesja jest w bardzo cichej i urokliwej części miasta. Odległość od centrum miasta wynosi ok. 800 m , od przystanku 200 m i od centrum handlowego ok 500 m. W bardzo bliskiej odległości znajduje Miasteczko Mrongoville Family Town (miasteczko westernowe)  ,główny amfiteatr nad jeziorem Czos gdzie odbywają się liczne imprezy i koncerty pod gołym niebem. Szczególnie znany jest Piknik Country.

Media : wodociąg miejski, kanalizacja miejska, energia, gaz.

Kształt budynku oraz jego otoczenie, lokalizacja idealnie spełnia wymogi pod inwestycje w celach mieszkalno-zarobkowych. Po remoncie spełni kryteria do zamieszkania dla dużej, wielopokoleniowej  rodziny lub może przynosić stały i pewny dochód dla właścicieli budynku z wynajmu pomieszczeń.

Jest to wprost idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort doskonałego połączenia z miastem jak i bliski wyjazd .

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 16, 2020 at 2:26 pm

  • Cena: 499,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 260 m2
  • Sypialnie: 6
  • Łazienki 2
  • Garaż: 2