Dom / Siedlisko ze stawem. Agroturystyka

Mikołajki - Okolice
799,000 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Na sprzedaż dom / siedlisko w gminie Mikołajki . Idealny dla rodziny, chcącej odpocząć od codziennego zgiełku, bądź dla inwestora, chcącego wynajmować dom turystom do czego został przystosowany budynek o pow. całkowitej 485 m2, pow. działki 14500 m2 (1,45 ha ) który posiada m.in 10 pokoi gościnnych (część do wykończenia) , 10 łazienek o podwyższonym standardzie ( jaccuzi , klimatyzacja , kominek )

Malowniczo położone siedlisko. jest wspaniałym miejscem do osiedlenia się na stałe, dla osób ceniących sobie piękno przyrody, ciszę i spokój. Tutaj leniwie płynie czas,w otoczeniu zieleni, łąk i lasów .

Posesja jest ogrodzona oraz zagospodarowana licznymi nasadzeniami. Na działce zagospodarowany jest staw. I to nie byle jakim stawem, tylko własnym o powierzchni ok 7000 m2 i głębokości 3 metrów, leżącym na terenie ogrodzonej działki i monitorowany przez nowoczesny system monitoringu oraz piękny ogród z drewnianą altaną, murowanym grillem oraz szklarnią przygotowaną do uprawy warzyw ekologicznych

Staw został zarybiony m.in w sandacza , lina , suma. Natomiast sad został uzbrojony w nawodnienie profesjonalne zasilane z własnego stawu który zasila sad owocowy bogaty w borówkę ekologiczną.

Do posesji dojazd odbywa się drogą szutrową w niedalekiej odległości od głównej drogi asfaltowej na trasie Mikołajki-Mrągowo. Posesja zawiera zarówno teren równinny, jak i pagórkowatą rzeźbę.

Jesteś inwestorem? A może masz pomysł na własną działalność gospodarczą na Mazurach ?

Idealna inwestycja w przyszłość lub realizacja marzenia o posiadaniu przepięknego i malowniczego siedliska z dużym potencjałem agroturystycznym.

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, by móc w pełni i rzetelnie ocenić walory tego obiektu, który jest atrakcyjną ofertą.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 23, 2019 at 12:48 pm

  • Cena: 799,000 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 485 m2
  • Powierzchnia działki: 14500 m2
  • Sypialnie: 10
  • Łazienki 10
  • Garaż: 1