Duża , atrakcyjna działka sąsiadująca z lasem.

11-731 Nawiady, Polska
268,800 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

UWAGA : Nie musisz być rolnikiem, aby zakupić tą ziemię/działkę !!! 

Zaproponuj swoją cenę …

Cisza i spokój w pięknym, naturalnym otoczeniu z łatwym dostępem  to główne atuty tej działki położonej wśród lasu .

Do sprzedaży działka o powierzchni 54000 m2 ( 5,4 ha ) położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Piecki , w miejscowości Nawiady ( ok. 15 km od Mrągowa).

Działka rolna niezabudowana częściowo zalesiona leży w bardzo atrakcyjnej części  wsi w niedalekiej odległości od drogi krajowej w kierunku Warszawy. Natomiast sam dojazd do działki odbywa się drogą gminną,  która w sezonie zimowym jest odśnieżana co umożliwia łatwy dojazd do nieruchomości przez cały rok .

Na przedmiotowej działce znajdują się fundamenty, które są pozostałością po nieruchomości.

Najbliższy sąsiad (nowe budownictwo) znajduje się ok. 100 metrów od powyższej działki oraz w granicach 100 m znajduje się wodociąg oraz prąd .

W takim miejscu codzienny, bliski kontakt z naturą zapewni odpoczynek od problemów codzienności . Jeśli szukasz swojego miejsca na ziemi zapraszamy do kontaktu .

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 8:13 am

  • Cena: 268,800 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 54000 m2