Duża działka z rozpoczętą budową domu , 10 zł /m2 !

11-440 Bezławki, Polska
93,570 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !
Poszukujesz w atrakcyjnej cenie działki na Mazurach ?

Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje !

Do sprzedaży działka  o powierzchni 9400 m2 z rozpoczętą budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego  opracowanego przez Biuro projektowe.

-DANE OGÓLNE  :

*powierzchnia użytkowa 177,6 m2 w tym parter o pow. 81,7 m2 oraz poddasze o pow.95,9 m2

*powierzchnia garażu 33,2 m2

Działka znajduje się we wsi Bezławki w gminie Reszel, w powiecie kętrzyńskim, w województwie warmińsko-mazurskim. około 12 km od Kętrzyna, ok.16 km od Mrągowa oraz  4 kilometry od Świętej Lipki .

Miejscowość leży nad rzeką Dajną. Dużą atrakcją jest Kościół w Bezławkach to krzyżacki zamek z XIV wieku, któremu dostawiono kościelną wieżę.

Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową.

Media : woda, energia

UWAGA : pełna dokumentacja geotechniczna, projekt budowlany, dziennik budowy itp. jest do wglądu przez  kupującego w placówce naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną listą ofert nieruchomości.
Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam.
Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy.

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. (pokaż numer) lub (pokaż numer), e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 21 lipca, 2021 at 10:25 am

  • Cena: 93,570 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 9400 m2