Duża działka zaledwie 5 km od Mikołajek

OKOLICE MIKOŁAJEK
99,000 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

SPRZEDANE !

Uwaga : nie musisz być rolnikiem by zakupić proponowaną działkę !

Szukasz działki na Mazurach w zacisznym miejscu wśród natury blisko miejscowości Mikołajki ?

Przemyśl propozycję zakupu poniższej nieruchomości ! Dlaczego ?

Jest to doskonałe zabezpieczenie na przyszłość gdyż inwestycje w grunty gwarantuje duży potencjał wzrostu wartości bez ryzyka !

Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 11700 m2 wśród okolicznych łąk, lasów, jezior zaledwie ok 5 km od Mikołajek. Działka w większości płaska w kształcie prostokąta w odległości ok. 400 metrów w linii prostej do najbliższego jeziora.

Dojazd do działki rolnej odbywa się drogą szutrową w śród malowniczej scenerii, która idealnie wpisuje się w mazurskie klimaty. Przestrzeń, czyste powietrze oraz bardzo luźna zabudowa jednorodzinna daje wiele możliwości do wypoczynku dla przyszłych kupujących. Przekonało się o tym już wiele osób inwestując w tym miejscu !

Media : wodociąg przy drodze dojazdowej, energia obok działki

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 13 stycznia, 2022 at 12:32 pm

  • Cena: 99,000 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 11700 m2