Duży dom na działce 8m od lustra wody w Mikołajkach

MIKOŁAJKI
636,600 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Szukasz domu w Mikołajkach dla dużej rodziny lub prowadzenia własnego dochodowego biznesu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji ?

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalno – usługowym trzykondygnacyjnym z poddaszem użytkowym, z dachem dwuspadowym o powierzchni całkowitej ok. 300 m2 znajdujący się na działce o powierzchni ok. 780 m2 + działka dzierżawiona od miasta Mikołajki o powierzchni ok. 320 m2.

Dwie kondygnacje przystosowane są i przeznaczone do prowadzenia działalności usługowej ( wynajem pokoi ). Na pierwszej kondygnacji znajdują się 4 pokoje ( 3 pokoje z łazienkami, jeden pokój z tarasem i balkonem ). Na drugiej kondygnacji znajduje się 1 pokój z łazienką i 2 pokoje do wspólnej łazienki oraz kuchnia ogólna dla gości.

Dolna kondygnacja jest mieszkalna gdzie znajduje się : przedpokój, kuchnia, pokój, łazienka, oraz pomieszczenie gospodarcze. Nieruchomość uzbrojona w sieć wodociągową, kanalizacyjną, energetyczną oraz w trakcie realizacji przyłącze gazowe do budynku ( przewidywany odbiór inwestycji to połowa 2022 roku ).

Dom posiada instalację alarmową i domofon. Piec centralnego ogrzewania drewno – węgiel dolnego spalania ze zbiornikiem wody 300 litrów z przystosowaniem do instalacji solarnej.

Nieruchomość położona jest ok. 8m od lustra wody oraz bardzo blisko lasu co stanowi niewątpliwie atut i kontrpropozycję dla zatłoczonej turystycznie centralnej części Mikołajek w sezonie letnim. Poza sezonem letnim ze względu na rozkład pomieszczeń dolna kondygnacja może służyć pod wynajem długoterminowy.

Jeżeli natomiast nieruchomość ma być przeznaczona tylko do celów mieszkalnych to bądź pewny, że swobodnie mogą w nim zamieszkać 2-3 rodziny.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515 159 100  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano 11 czerwca, 2021 at 7:25 am

  • Cena: 636,600 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 300 m2
  • Powierzchnia działki: 1100 m2
  • Pokoje: 8
  • Łazienki 6