Dwie działki 3600 m2, linia brzegowa, budowlana, SWJM

GMINA RYN / POWIAT GIŻYCKI
789,600 zł/WARUNKI ZABUDOWY POD BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY

Opis nieruchomości

👉 Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać !
Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez ten proces 🤝✍️ 💲

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ⛵️🚤🚣‍♂️

Oferujemy dwie działki : jedna działka z prawem zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchnia ok. 3230 m2 w odległości zaledwie ok. 150 metrów od linii brzegowej jeziora. Druga działka o powierzchni 370 m2 z linią brzegową jeziora na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z domkiem holenderskim wysokiej jakości. Dojazd do działek gwarantuje droga wewnętrzna.

Jeżeli marzy Ci się, aby obcować z naturą, szukasz działki na Mazurach i dobrej inwestycji ? Mamy dla Ciebie propozycję zakupu w/w działek w  miejscowości położonej nad jeziorem z doskonałymi warunkami do pływania kajakiem, skuterem wodnym, żaglówką czy motorówką, bezpośrednio na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich !

Wieś w której znajdują się dwie działki  to mała, urokliwa miejscowość położona pomiędzy Mikołajkami, Rynem a Giżyckiem.

Administracyjnie działki są położone w gminie Ryn, w powiecie giżyckim w malowniczym pofałdowanym krajobrazie , w pobliżu lasu. Bardzo sielska okolica, mało zurbanizowana, na uboczu, idealna do odpoczynku na łonie natury – spokojne życie, bez pośpiechu, cisza, zwierzęta, które można obserwować gołym okiem podczas spacerów i wycieczek rowerowych.

Media : energia, szambo.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 500-806-800 lub 690-800-690 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.

**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 30 maja, 2024 at 4:06 am

  • Cena: 789,600 zł/WARUNKI ZABUDOWY POD BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY
  • Powierzchnia: 3600 m2

Parametry