Działka 11700 m2 z linią brzegową j.Białego

GMIANA PIECKI
410,100 zł/UWAGA : 35 zł za 1 m2 !

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Uwaga : nie musisz być rolnikiem by zakupić proponowaną działkę !

Do sprzedaży duża działka niezabudowana w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 11700 m2 ( 1,17 ha ) z linią brzegową jeziora Białego  ( I klasa czystości ! ) objętego strefą ciszy ! Działka tuż przy linii brzegowej na lekkim wzniesieniu i pięknym widokiem. Brzeg linii porośnięty tatarakiem zwyczajnym oraz trzciną pospolitą.

Jezioro Białe leży na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Z tego powodu jest często odwiedzane przez kajakarzy. Ten szlak liczy 91 km i jest jednym z bardziej popularnych w Polsce. Wiedzie rzeką Krutynią, która przepływa przez wiele jezior także przez obszar Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Powierzchnia jeziora wynosi 376 hektarów. Głębokość maksymalna to 31 metrów.  Jezioro jest połączone z leżącym na północ Jeziorem Dłużec i leżącym na południe Jeziorem Gant.

Dojazd do działki odbywa się w 90% drogą asfaltową. Natomiast ostatni odcinek prowadzi droga gminna piaszczysta. Brak zabudowy w bliskiej odległości.

Media : energia w bliskiej odległości od działki.

Lokalizacja :  województwo warmińsko-mazurskim, powiat mrągowski, gmina Piecki

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 7:52 am

  • Cena: 410,100 zł/UWAGA : 35 zł za 1 m2 !
  • Powierzchnia: 11700 m2