Działka 600 metrów od jeziora na skraju Puszczy Piskiej.

GMINA PIECKI
298,000 zł/CENA ZA 1 m2 = 25,25 zł !

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !     

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Szukasz dużej działki sąsiadującą z lasem na Mazurach blisko jeziora w dobrej cenie gdzie będzie idealnym miejscem do odpoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny lub dobrą inwestycją na przyszłość ?

Jeżeli Tak ! to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą !

Już pierwsze osoby z tego kompleksu działek otrzymała warunki zabudowy na swojej działce, w pobliżu sprzedawanej działki !

Do sprzedaży działka gruntowa na skraju Puszczy Piskiej w zaciszu  o powierzchni około 11800 m2 ( 1,1800 ha ) m2 z dostępem do drogi publicznej i ok. 600 metrów od dużego jeziora rynnowego na Pojezierzu Mrągowskim gdzie obowiązuje strefa ciszy. Działka położona z dala od zgiełku i hałasu zachęca do spokojnego relaksu. Miejsce idealne dla ludzi ceniących sobie spokój, ale i lubiących spędzać aktywnie swój wolny czas. Odnajdą się tu zarówno wędkarze, grzybiarze jak i rowerzyści. Jest też wiele szlaków sprzyjających spacerom, bieganiu oraz koegzystencji z naturą.

Atrakcyjne miejsce oraz konkurencyjna cena, dogodny dojazd, bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i malownicze tereny dają tej działce przodujące atuty by ją kupić.

Lokalizacja : nieruchomość położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Piecki.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 7:38 am

  • Cena: 298,000 zł/CENA ZA 1 m2 = 25,25 zł !
  • Powierzchnia: 11800 m2