Działka z WZ wśród jezior 4 km od Mikołajek

MIKOŁAJKI - OKOLICE
336,000 zł/BLISKO MIKOŁAJEK !

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Szukasz działki w bliskiej odległości od Mikołajek ,ale w stosunkowo zacisznym  miejscu gdzie wybudujesz dom i będziesz cieszyć się z pobliskich otaczających lasów, jezior i innych atrakcji  ?

Nie zwlekaj i umów się na prezentację danej nieruchomości !

Proponujemy Państwu zakup działki ok. 4 km od miejscowości Mikołajki. Działka o powierzchni ok. 4200 m2 w kształcie prostokąta mieści się ok. 600 metrów do najbliższego jeziora

Dla działki wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.

Dojazd do działki odbywa się drogą szutrową w śród malowniczej scenerii, która idealnie wpisuje się w mazurskie klimaty. Przestrzeń, powietrze oraz bardzo luźna zabudowa jednorodzinna daje wiele możliwości do wypoczynku dla przyszłych kupujących. Przekonało się o tym już wiele osób inwestując w tym miejscu !

Lokalizacja :  województwo warmińsko-mazurskim, powiat mrągowski, gmina Mikołajki.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 500-806-800, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 12, 2022 at 8:34 am

  • Cena: 336,000 zł/BLISKO MIKOŁAJEK !
  • Powierzchnia: 4200 m2