Działka 9100 m2 z WZ na przedmieściach Mrągowa

MRĄGOWO - OBRZEŻA
592,500 zł/PROJEKT BUDOWY GRATIS !

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Poszukujesz działki w małej miejscowości z dala od miejskiego gwaru, ale bardzo blisko  Mrągowa ?

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy !

Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok.9100 m2 znajdująca się na przedmieściach  Mrągowa. Działka w kształcie prostokąta większości płaska z możliwością dojazdu z dwóch stron lecz główny dojazd odbywa się drogą asfaltową, a bezpośredni dojazd własną drogą dojazdową utwardzoną.

Dla nieruchomości wydano WZ ( warunki zabudowy ) dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle budynku. W cenie działki znajduje się  przybliżony projekt domu całorocznego przedstawionego w galerii zdjęć ( przedstawiony dom w galerii zdjęć nie jest objęty sprzedażą i nie może być łączony prawnie z ofertą sprzedaży działki w tym ogłoszeniu ).

Działka posiada wyjątkowo malownicze usytuowanie, która graniczy z własnym niewielkim lasem dla przyszłego nabywcy o powierzchni ok 800 m2 oraz grunt sąsiaduje bezpośrednio z lasami Państwowymi przy rezerwacie przyrody w pobliżu dwóch jezior. Wszystkie media znajdują się tuż przy graniczących innych działkach z luźną zabudową jednorodzinną.

Do jej największych atutów oprócz położenia, należy cicha i spokojna okolica. Najbliższe sąsiedztwo to nowopowstałe domy jednorodzinne w luźnej zabudowie oraz dużo otwartej przestrzeni. W niedalekiej odległości znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, edukacyjna itp.

Lokalizacja :  województwo warmińsko-mazurskim, powiat mrągowski, gmina Mrągowo

To tutaj nie ma miejskich hałasów, zapachu spalin.

To tutaj obudzisz się  rano zdziwiony/a, że nic nie przeszkodziło Ci we śnie.

To tutaj Cisza i Spokój nabiera prawdziwego znaczenia…

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 8:13 am

  • Cena: 592,500 zł/PROJEKT BUDOWY GRATIS !
  • Powierzchnia: 9100 m2