Działka 950 m2 w Marcinkowie w spokojnej okolicy !

11-700 MARCINKOWO
139,000 zł/Z dala od budowanej drogi S16 !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Poszukujesz działki w atrakcyjnej lokalizacji Mazur wśród lasów i jezior bardzo blisko miasta Mrągowo ?

Zapoznaj się z poniższą ofertą bo naprawdę warto !

Do sprzedaży działka niezabudowana w Marcinkowie o powierzchni ok. 950 m2 na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych całorocznych . Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, płaska, niezadrzewiona.  Dojazd do działki odbywa się drogą gminną większości asfaltową.

Działka ze względu na parametry oraz lokalizację daje możliwość wystąpienia do gminy o WZ ( warunki zabudowy ) jak to zrobili właściciele pozostałych bezpośrednio sąsiadujących działek i je uzyskali !

Media : przy granicy działki znajduje się kanalizacja, wodociąg, energia, gaz

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Listopad 6, 2023 at 9:32 am

  • Cena: 139,000 zł/Z dala od budowanej drogi S16 !
  • Powierzchnia: 950 m2