Działka bud. z warunkami zabudowy w Użrankach k.Mrągowa

11-700 Użranki
176,825 zł/Negocjuj cenę ...

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

UWAGA :  projekt budowlany w cenie nieruchomości 

Szukasz atrakcyjnej działki  krainie mazurskich jezior w okolicy Mrągowa gdzie wybudujesz swój wymarzony dom lub nawet dwa ?

Poniższa oferta może spełnić Twoje marzenia !

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3215 m2 w kształcie prostokąta w miejscowości Użranki  w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim ,w gminie Mrągowo.

Działka z warunkami zabudowy polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz dwóch budynków gospodarczych. Działka znajduje na końcu wsi na osiedlu nowych domów jednorodzinnych gdzie ciągle trwa budowa następnych ! Całość stanowi suche, spokojne i pięknie nasłonecznione miejsce, idealne do budowy domu.

Dojazd do nieruchomości  odbywa się drogą asfaltową koło 10 km od Mrągowa

Media : wodociąg oraz energia przy granicy działki

Teren bardzo malowniczy i urozmaicony. Wspaniała propozycja dla osób ceniących spokój i ciszę w połączeniu z pięknym widokiem i krajobrazem. 

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 8:17 am

  • Cena: 176,825 zł/Negocjuj cenę ...
  • Powierzchnia: 3215 m2