Działka bud. z warunkami zabudowy w Użrankach k.Mrągowa

11-700 Użranki
176,825 zł/Negocjuj cenę ...

Opis nieruchomości

Masz pomysł na cenę poniższej nieruchomości ? Zaproponuj nam ją ! 

UWAGA :  projekt budowlany w cenie nieruchomości 

Szukasz atrakcyjnej działki  krainie mazurskich jezior w okolicy Mrągowa gdzie wybudujesz swój wymarzony dom lub nawet dwa ?

Poniższa oferta może spełnić Twoje marzenia !

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3215 m2 w kształcie prostokąta w miejscowości Użranki  w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim ,w gminie Mrągowo.

Działka z warunkami zabudowy polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz dwóch budynków gospodarczych. Działka znajduje na końcu wsi na osiedlu nowych domów jednorodzinnych gdzie ciągle trwa budowa następnych ! Całość stanowi suche, spokojne i pięknie nasłonecznione miejsce, idealne do budowy domu.

Dojazd do nieruchomości  odbywa się drogą asfaltową koło 10 km od Mrągowa

Media : wodociąg oraz energia przy granicy działki

Teren bardzo malowniczy i urozmaicony. Wspaniała propozycja dla osób ceniących spokój i ciszę w połączeniu z pięknym widokiem i krajobrazem. 

Jesteś zainteresowany ?

Zadzwoń : 690-800-690

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

 *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Wrzesień 3, 2019 at 10:11 am

  • Cena: 176,825 zł/Negocjuj cenę ...
  • Powierzchnia: 3215 m2