Działka budowlana 2070 m2 300m. od jeziora

113,700 zł/DOBRA CENA : 55 zł za 1 m2

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !     

Działka ta objęta jest programem „super-promocja cenowa” ponieważ działki budowlane w tej okolicy o zbliżonych parametrach są o wiele droższe.

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 1530 m2  woj. warmińsko-mazurskie, powiat: mrągowski, gmina: Sorkwity w pobliżu szlaku rzeki Krutyni i jeziora ( ok.300 m ), a terenie Pojezierza Mazurskiego, niedaleko Mrągowa (ok. 14 km).

Doskonała inwestycja na przyszłość – działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu wśród rzeki, jezior i lasów. W sąsiedztwie działki znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej.

Okolica bardzo malownicza, dojazd 99 % drogą asfaltową natomiast ostatni odcinek powadzi droga szutrowa (udział w drodze ).

Krutynia to szlak uznawany za jeden z najpiękniejszych szlaków nizinnych Europy. Jest bardzo ciekawy i zróżnicowany, przebiega przez Puszczę Piską, a od  j. Mokrego także przez Mazurski Park Krajobrazowy.

Media: woda, energia elektryczna w drodze gminnej

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 7:15 am

  • Cena: 113,700 zł/DOBRA CENA : 55 zł za 1 m2
  • Powierzchnia: 2070 m2