Działka z WZ na dwa domy w Mikołajkach

Mikołajki, Polska
220,000 zł/100 % Mazury !

Opis nieruchomości

Szukasz działki w Mikołajkach gdzie wybudujesz swój wymarzony dom lub nawet dwa ?

Poniższa oferta może spełnić Twoje marzenia !

Do sprzedaży działka z WZ o powierzchni 2180 m2 w kształcie prostokąta w mieście Mikołajki w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim.

Działka z warunkami zabudowy polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Działka znajduje w cichej części miasta na osiedlu nowych domów jednorodzinnych gdzie ciągle trwa budowa następnych ! Całość stanowi suche, spokojne i pięknie nasłonecznione miejsce, idealne do budowy domu.

Dojazd do nieruchomości głównie odbywa się droga asfaltową natomiast ostatnie metry prowadzą dwie drogi – szutrowa oraz utwardzona co umożliwia dogodny dojazd  do działki z każdej ze stron o każdej porze roku.

Media : wodociąg oraz energia przy granicy działki natomiast kanalizacja 20 m od granicy działki.

Pobliska okolica to idealne tereny do aktywnego wypoczynku. Rozległe trasy rowerowe i piesze, piękne tereny zielone, a przede wszystkim bliskość największych mazurskich jezior.

Przybliżona lokalizacja  :
– 70 km od Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury
– 225 km od Warszawy
– 35 km od Giżycka
– 28 km od Mrągowa

Jesteś zainteresowany ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515-159-100

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 12, 2022 at 10:27 am

  • Cena: 220,000 zł/100 % Mazury !
  • Powierzchnia: 2180 m2