Działka budowlana 2220 m2 w Mikołajkach

11-730 MIKOŁAJKI
170,000 zł/DOBRA CENA !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

*Ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami, aby poznać lokalizację nieruchomości i ją Państwu zaprezentować !

Szukają Państwo działki na Mazurach w prestiżowej miejscowości Mikołajki pod inwestycję za rozsądne pieniądze ?

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą !

Do sprzedaży działka budowlana, niezabudowana o powierzchni ok. 2220 m2 pod zabudowę mieszkalną oraz pod działalność pensjonatowo – usługową. Działka zbliżona kształtem do prostokąta. Dojazd większości drogą asfaltową. Ostatni odcinek prowadzi droga piaszczysta.

Atutem tej nieruchomości jest blisko Jezioro Mikołajskie ( ok.380 metrów w linii prostej), które znajduje się na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Działka wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej oraz bliskość  centralnej części Mikołajek z jednej strony zapewni ciszę, a zarazem szybki i dogodny dojazd do jeziora jak i nowej promenady.

Media : energia przy granicy działki, kanalizacja na działce, wodociąg przy sąsiadującej działce.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 12, 2022 at 8:38 am

  • Cena: 170,000 zł/DOBRA CENA !
  • Powierzchnia: 2220 m2