Działka 2220 m2 z warunkami zabudowy w Mikołajkach

Mikołajki, Polska
170,940 zł/Negocjuj cenę !

Opis nieruchomości

Masz pomysł na cenę poniższej nieruchomości ? Zaproponuj nam ją ! 

Szukasz działki w Mikołajkach gdzie wybudujesz swój wymarzony dom lub nawet dwa ?

Poniższa oferta może spełnić Twoje marzenia !

Do sprzedaży działka z WZ o powierzchni 2220 m2 w kształcie prostokąta w mieście Mikołajki w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim.

Działka z warunkami zabudowy polegającej na budowie dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Działka znajduje w cichej części miasta na osiedlu nowych domów jednorodzinnych gdzie ciągle trwa budowa następnych ! Całość stanowi suche, spokojne i pięknie nasłonecznione miejsce, idealne do budowy domu.

Dojazd do nieruchomości głównie odbywa się droga asfaltową natomiast ostatnie metry prowadzą dwie drogi – szutrowa oraz utwardzona co umożliwia dogodny dojazd  do działki z każdej ze stron o każdej porze roku.

Media : wodociąg oraz energia przy granicy działki natomiast kanalizacja 20 m od granicy działki.

UWAGA : możliwość dokupienia sąsiadującej działki o pow. 2180 m2 w cenie 168,245 zł.

Miasto Mikołajki to jeden z najpiękniejszych zabudowanych terenów na obszarze Warmii i Mazur. Jego położenie nad Szlakiem Wielkich Jezior sprawia, że w szczególności w sezonie letnim, miasto tętni życiem. Odbywają się tu liczne koncerty, regaty żeglarskie oraz inne imprezy sportowe organizowane nie tylko dla miłośników żagli.

Pobliska okolica to idealne tereny do aktywnego wypoczynku. Rozległe trasy rowerowe i piesze, piękne tereny zielone, a przede wszystkim bliskość największych mazurskich jezior.

Przybliżona lokalizacja  :
– 70 km od Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury
– 225 km od Warszawy
– 35 km od Giżycka
– 28 km od Mrągowa

Jesteś zainteresowany ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515-159-100

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano Marzec 5, 2020 at 2:04 pm

  • Cena: 170,940 zł/Negocjuj cenę !
  • Powierzchnia: 2220 m2