Działka budowlana 950 m2 / Mrągowo – Marcinkowo

11-700 MARCINKOWO
86,400 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Szukasz działki gdzie wybudujesz swój własny dom bardzo blisko miasta Mrągowo, ale w cichej i spokojnej okolicy ?

Proponujemy Państwu zakup działki o powierzchni 950 m2 w kształcie prostokąta w miejscowości Marcinkowo, która bezpośrednio sąsiaduje z miastem Mrągowo.

Działka posiada wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle budynku.

Dogodny dojazd oraz cicha okolica z nowoczesną luźną zabudową daje poczucie iż te miejsce jest ciekawą alternatywą w stosunku do innych konkurencyjnych działek by wybudować swój własny dom w nowoczesnej architekturze. Blisko działki znajduje się m.in. sieć. McDonald’s, supermarket Netto, Bricomarché itp.

Działka uzbrojona w sieć energetyczną ( skrzynka ) oraz wodociągową.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515 159 100  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano 21 lipca, 2021 at 9:39 am

  • Cena: 86,400 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 950 m2

Parametry