Działka budowlana z wydanymi warunkami w Dłużcu k.Mrągowa

Dłużec, Polska
85,000 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Myślisz o kupnie działki?

Chciałbyś ją kiedyś przeznaczyć na budowę domu lub zostawić, aby później sprzedać z zyskiem?

Tę działkę łączą te dwie rzeczy! Jest idealnym miejscem na dom rodzinny – 400 m od jeziora i ok.12 km od Mrągowa . W bliskim sąsiedztwie lasu i przyrody. W dzień możecie spędzić czas na plaży, a wieczorem odpocząć wśród zieleni i ciszy.

Charakterystyka nieruchomości :

Działka budowlana o powierzchni 3800 m2 z wydanymi warunkami zabudowy polegającej na budowie domu mieszkalnego jednorodzinnego* oraz budynku gospodarczego*  położona w miejscowości Dłużec , gmina Piecki, powiat mrągowski .

**gotowy projekt budowlany w cenie zakupu podanej nieruchomości .

Jezioro obfituje w różnorodne gatunki ryb: szczupak, okoń, lin, karaś, leszcz, miętus pospolity, węgorz, wzdręga .

Zbiornik atrakcyjny dla wędkarzy ze względu na warunki naturalne (liczne górki podwodne, strome spady) i panujący spokój, . Nad jeziorem można spotkać bardzo rzadkie gatunki ptaków: bąk, czapla siwa, kormoran, jastrząb, żuraw

Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną w dużej części drogą asfaltową.

Media : energia

Odległość do Piecek -ok. 7km, odległość do Mrągowa -ok. 12 km, odległość do Mikołajek -ok. 37km, odległość do Szczytna -ok. 38 km, odległość do Olsztyna -ok. 65km, odległość do Warszawy -ok. 211km.

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 26 lutego, 2021 at 8:24 am

  • Cena: 85,000 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 3800 m2