Działka budowlana -Kraina Wielkich J.Mazurskich

Biała Piska - okolice
88,400 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Poszukujesz atrakcyjnej działki na Mazurach położonej w pobliżu Szlaku Mazurskich jezior ?

Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje !

Do sprzedaży działka budowlana o pow.2200 m2 z decyzją o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod budowę budynku mieszkalnego oraz garażu.

Wieś położona jest na terenie wchodzącego w skład Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Miejscowość leży w odległości ok 7 km od Białej Piskiej w gminie Biała Piska w powiecie piskim .

Dojazd do działki odbywa się w 99 % drogą asfaltową natomiast pozostała część prowadzi droga wewnętrzna ułożona z kostki brukowej .Działka posiada dziennik budowy .

Na działce znajduje się budynek gospodarczy konstrukcji drewnianej .

Media : energia elektryczna

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 31 stycznia, 2024 at 8:01 am

  • Cena: 88,400 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 2200 m2