Działka budowlana -Kraina Wielkich J.Mazurskich

Biała Piska - okolice
88,400 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Poszukujesz atrakcyjnej działki na Mazurach położonej w pobliżu Szlaku Mazurskich jezior ?

Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje !

Do sprzedaży działka budowlana o pow.2200 m2 z decyzją o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod budowę budynku mieszkalnego oraz garażu.

Wieś położona jest na terenie wchodzącego w skład Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Miejscowość leży w odległości ok 7 km od Białej Piskiej w gminie Biała Piska w powiecie piskim .

Dojazd do działki odbywa się w 99 % drogą asfaltową natomiast pozostała część prowadzi droga wewnętrzna ułożona z kostki brukowej .Działka posiada dziennik budowy .

Na działce znajduje się budynek gospodarczy konstrukcji drewnianej .

Media : energia elektryczna

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .
Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. (pokaż numer) lub (pokaż numer), e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Styczeń 12, 2022 at 10:22 am

  • Cena: 88,400 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 2200 m2