Działka Budowlana 2800m2 z warunkami zabudowy.

Piecki - okolice
98,100 zł/SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę…

Proponujemy Państwu zakup  działki  z dojazdem drogą asfaltową z warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej.

Działka znajduje się we wsi w gminie Piecki (około 20 kilometrów od Mrągowa) położonej  na szlaku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich . Otoczona jest przepięknym lasem Puszczy Piskiej .Okoliczne lasy i wody stanowią raj dla wędkarzy i grzybiarzy.

Atrakcje w pobliżu:

Spływy kajakowe po rzece Krutyni
Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie
Galindia -Iznota k. Mikołajek
Klasztor i cerkiew prawosławna w Wojnowie
Park Wodny Tropikana w Mikołajkach
Port jachtowy w Mikołajkach
Rejsy statkiem po jeziorach – Ruciane Nida
Klasztor jezuitów w Świętej Lipce
Kwatera Hitlera „Wilczy Szaniec” w Gierłoży
Zamek w Rynie

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 8 października, 2020 at 7:13 am

  • Cena: 98,100 zł/SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 2800 m2