Działka budowlana z lasem k. Mrągowa

BAGIENICE MAŁE
120,000 zł/SUPER CENA : 12,50 zł za 1m2

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność  !  Nie szukaj dalej !

Szukasz w atrakcyjnej cenie dużej działki na Mazurach w bliskiej odległości od Mrągowa na, której wybudujesz dom lub nawet kilka ?

Ta oferta skierowana jest do Ciebie !

Numer ewidencyjny działki : 9/1

UWAGA :  istnieje możliwość zamiany powyższej nieruchomości na inną

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Bagienice Małe o powierzchni 9600 m2 ( 96 arów ) w której w skład wchodzi własny las o pow. 300 m2, który graniczy z kompleksem lasów państwowych.

Działka idealna również dla inwestora, który przy odrobinie wyobraźni jest wstanie stworzyć zyskowny biznes !

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu. Istnieją okoliczności  ,które skutkują ,że można ubiegać się o dostanie WZ  pod zabudowę 5 domów letniskowych, które są umieszczone na mapie planu zagospodarowania przestrzennego ( widoczne na zdjęciu ).

Okolica nieuciążliwa o znikomej zabudowie jednorodzinnej w malowniczym oraz atrakcyjnym miejscu gdzie otacza się lasami i łąkami oraz dogodnym dojazdem drogą gminną ( odśnieżana w sezonie zimowym ).

W najbliższej okolicy można znaleźć nie tylko liczne tereny zielone ale również liczne atrakcje dla wędkarzy. Bliskość natury sprzyja spacerom, jazdom rowerem i wieloma innymi formami aktywnego spędzania czasu.

Media : energia ( ok. 150 m) ,wodociąg ( ok. 100 m  )

* Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu przedmiotowej nieruchomości wyłącznie we własnym zakresie. W przypadku  zainteresowania prosimy o złożenie swojej  oferty. 

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Luty 2, 2023 at 8:14 am

  • Cena: 120,000 zł/SUPER CENA : 12,50 zł za 1m2
  • Powierzchnia: 9600 m2