Działka budowlana z lasem k. Mrągowa

BAGIENICE MAŁE
143,000 zł/DOBRA CENA !

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej !

Szukasz w atrakcyjnej cenie dużej działki na Mazurach w bliskiej odległości od Mrągowa na, której wybudujesz dom lub nawet kilka ?

Ta oferta skierowana jest do Ciebie !

Numer ewidencyjny działki : 9/1

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Bagienice Małe o powierzchni 9600 m2 ( 96 arów ) w której w skład wchodzi własny las o pow. 300 m2, który graniczy z kompleksem lasów państwowych. Działka idealna również dla inwestora, który przy odrobinie wyobraźni jest wstanie stworzyć zyskowny biznes !

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu. Istnieją okoliczności  ,które skutkują ,że można ubiegać się o dostanie WZ  pod zabudowę 5 domów letniskowych, które są umieszczone na mapie planu zagospodarowania przestrzennego ( widoczne na zdjęciu ).

Okolica nieuciążliwa o znikomej zabudowie jednorodzinnej w malowniczym oraz atrakcyjnym miejscu gdzie otacza się lasami i łąkami oraz dogodnym dojazdem drogą gminną ( odśnieżana w sezonie zimowym ).

W najbliższej okolicy można znaleźć nie tylko liczne tereny zielone ale również liczne atrakcje dla wędkarzy. Bliskość natury sprzyja spacerom, jazdom rowerem i wieloma innymi formami aktywnego spędzania czasu.

Media : energia ( ok. 150 m) ,wodociąg ( ok. 100 m  )

UWAGA :  istnieje możliwość zamiany powyższej nieruchomości na inną

* Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu przedmiotowej nieruchomości wyłącznie we własnym zakresie. W przypadku  zainteresowania prosimy o złożenie swojej  oferty. 

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi. Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej  Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.

*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl (30 lat ! doświadczenia).

***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 12, 2022 at 12:27 pm

  • Cena: 143,000 zł/DOBRA CENA !
  • Powierzchnia: 9600 m2