Działka budowlana z lasem k. Mrągowa

GMINA MRĄGOWO
110,000 zł/SUPER CENA : 11,46 zł za 1 m2 !!!

Opis nieruchomości

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Oferta na wyłączność  !  Nie szukaj dalej !

Szukasz w atrakcyjnej cenie dużej działki na Mazurach w bliskiej odległości od Mrągowa na, której wybudujesz dom lub nawet kilka ?

Ta oferta skierowana jest do Ciebie !

UWAGA :  istnieje możliwość zamiany powyższej nieruchomości na inną

Do sprzedaży działka budowlana zaledwie ok. 6 kilometrów od miasta Mrągowo o powierzchni 9600 m2 ( 96 arów ) w której w skład wchodzi własny las o pow. 300 m2, który graniczy z kompleksem lasów państwowych.

Działka idealna również dla inwestora, który przy odrobinie wyobraźni jest wstanie stworzyć zyskowny biznes !

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu  pod zabudowę 5 domów letniskowych.

Okolica nieuciążliwa o znikomej zabudowie jednorodzinnej w malowniczym oraz atrakcyjnym miejscu gdzie otacza się lasami i łąkami oraz dogodnym dojazdem drogą gminną ( odśnieżana w sezonie zimowym ).

W najbliższej okolicy można znaleźć nie tylko liczne tereny zielone ale również liczne atrakcje dla wędkarzy. Bliskość natury sprzyja spacerom, jazdom rowerem i wieloma innymi formami aktywnego spędzania czasu.

Media : energia ( ok. 150 m) ,wodociąg ( ok. 100 m  )

* Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu przedmiotowej nieruchomości wyłącznie we własnym zakresie. W przypadku  zainteresowania prosimy o złożenie swojej  oferty. 

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 23 kwietnia, 2024 at 8:11 am

  • Cena: 110,000 zł/SUPER CENA : 11,46 zł za 1 m2 !!!
  • Powierzchnia: 9600 m2