Działka blisko centrum Mikołajek

11-730 Mikołajki, Polska
127,500 zł/Sprzedane !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Mikołajki to miasteczko turystyczne na Mazurach, blisko Mrągowa i Giżycka, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.W sezonie letnim jest to raj dla wodniaków, żeglarzy i ludzi pragnących aktywnie spędzić czas na jeziorach wśród urokliwych krajobrazów.

Do sprzedaży działka bez warunków zabudowy o powierzchni 710 m2. Działka z trzech stron ogrodzona Działka ma dostęp do drogi asfaltowej .

Media : wodociąg miejski , kanalizacja miejska , energia . Przy działce znajduje się sieć gazowa .

Jest to jedna z ciekawszych ofert na rynku nieruchomości w Mikołajkach . Zapraszam do kontaktu.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 11 czerwca, 2021 at 7:13 am

  • Cena: 127,500 zł/Sprzedane !
  • Powierzchnia: 710 m2