Działka budowlana w Mrągowie z widokiem na jezioro

MRĄGOWO
92,800 zł/DZIAŁKA SPRZEDANA !

Opis nieruchomości

Nieruchomość sprzedana !

Szukasz działki budowlanej w mieście Mrągowo uzbrojonej we wszystkie media ?

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą !

Do sprzedaży działka budowlana częściowo ogrodzona pod zabudowę budynku mieszkalnego płożona w sąsiedztwie lasu z widokiem na jezioro.

Działka uzbrojona w sieć wodociągową, kanalizacyjną, energetyczną oraz gazową. Dojazd do działki o powierzchni 440 m2 odbywa się drogą asfaltową i kostką brukową. Nieruchomość położona na ulicy domów jednorodzinnych.

Zainteresowała Cię ta oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 515 159 100  i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 12 maja, 2022 at 7:10 am

  • Cena: 92,800 zł/DZIAŁKA SPRZEDANA !
  • Powierzchnia: 440 m2