Działka budowlana w Pilcu koło rzeki Dajna

11-440 Pilec, Polska
66,850 zł/Zaproponuj swoją cenę

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę …

Do sprzedaży malownicza działka budowlana z warunkami pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego .Działka o powierzchni 1340 m2 znajduje się w atrakcyjnej miejscowości Pilec. Wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie kętrzyńskim, w gminie Reszel.

Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze gminnej z komfortowym dojazdem. W miejscowości znajduje się sklep.

Przez Pilec przepływa rzeka Dajna, którą biegnie szlak kajakowy Mrągowo – Święta Lipka. Dajna przepływa przez jeziora: Wągiel, Wierzbowskie, Czos, Kot, Juno, Kiersztanowskie, Śpigiel, Dejnowa.

Media : energia na działce ,wodociąg oraz kanalizacja przy drodze dojazdowej do działki.

Spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy.
UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

 

 

 

 

Szczegóły

Zaktualizowano Sierpień 12, 2022 at 10:37 am

  • Cena: 66,850 zł/Zaproponuj swoją cenę
  • Powierzchnia: 1340 m2