Działka budowlana z widokiem i dostępem do jeziora

Piecki - Okolice
129,000 zł/Zaproponuj swoją cenę !

Opis nieruchomości

Zaproponuj swoją cenę…

Jeśli szukasz działki pod budowę domu w atrakcyjnym miejscu i lubisz wędkowanie, cenisz sobie przyrodę i spokój, a jednocześnie oczekujesz warunków gwarantujących wygodę i zdrowie oraz ucieczkę od codziennego zgiełku miasta .

Ta nieruchomość jest dla Ciebie !

Do sprzedaży działka z widokiem i dostępem do jeziora położonego na Pojezierzu Mrągowskim  w gminie Piecki w powiecie mrągowskim o pow. 1900 m2 z warunkami zabudowy domu całorocznego. Działka jest w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej .

Działka podłączona do wodociągu gminnego , ogrodzona z dwóch stron z dostępem do drogi gminnej utwardzonej. Odległość do najbliższego przyłącza energii wynosi ok. 15 metrów.

Od jeziora oddziela nieruchomość „plaża miejska” z pasem rekreacyjnym dla mieszkańców .

Bliskie sąsiedztwo z Mrągowem, Mikołajkami i Rucianym stwarza doskonałą bazę do wypadów rowerowych, pieszych, czy nawet samochodowych.

Atrakcje w okolicy:- spływy kajakowe rzeka Krutynią,- Leśniczówka Pranie,- Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie,- Sanktuarium w Świętej Lipce,- kompleks basenowy Tropikana w Mikołajkach,- Zamek Krzyżacki w Rynie,- kwatera Hitlera Wilczy Szaniec w Gierłoży,- wyciąg narciarski Góra Czterech Wiatrów w Mrągowie.

Od 1993r skutecznie i bezpiecznie sprzedajemy nieruchomości bez wyłączności i na wyłączność -zdecyduj sam .
Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia …
*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. (pokaż numer) lub (pokaż numer), e-mail: ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 8 października, 2020 at 7:12 am

  • Cena: 129,000 zł/Zaproponuj swoją cenę !
  • Powierzchnia: 1900 m2