Działka w Kosewie 300 m. do jeziora Kuc, plaży

OLOLICE MIASTA MRĄGOWO / KOSEWO
89,500 zł/SUPER CENA : 9,52 z 1 m2 !!!

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność  !  Nie szukaj dalej !

UWAGA : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż, skontaktuj się z nami, a pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość by kupić nową i spełnić Twoje marzenia ! Pomagamy w sprzedaży od ponad 30 lat-  dziękujemy za zaufanie !

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę o powierzchni ok. 9400 m2 w Kosewie w gminie Mrągowo zaledwie ok. 7 minut dla zmotoryzowanych do granic miasta Mrągowo.

Działka płaska wśród natury w bliskiej odległości do jeziora z nieograniczonym dostępem i plażą zaledwie ok.300 metrów. Wokół same jeziora, lasy i inne atrakcje dla mieszkańców, turystów szukających ciszy i spokoju z dala od stresu dnia powszechnego jaki nas otacza na co dzień.

Najbliższa zabudowa około 50 metrów. Numer ewidencyjny działki : 90/1

Kosewo oraz przyległe Kosewo Górne to dwie miejscowości charakteryzujące się nieskazitelnie czystymi jeziorami i przyrodą. Jest to teren Mazurskiego Parku Krajobrazowego i jego otuliny, więc nie może być inaczej. Miasteczka charakteryzują się rozbudowaną bazą noclegową, bliskością Mrągowa i Mikołajek oraz wyjątkową atrakcją przyrodniczą – Fermą jeleniowatych.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 690-800-690 lub 500-806-800 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.
**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

Szczegóły

Zaktualizowano 17 lutego, 2024 at 8:28 am

  • Cena: 89,500 zł/SUPER CENA : 9,52 z 1 m2 !!!
  • Powierzchnia: 9400 m2