Działka z linią brzegową jeziora Kiersztanowskiego

MRĄGOWO - OKOLICE
180,000 zł/SPRZEDANE !

Opis nieruchomości

Jeżeli lubisz spędzać czas na łonie natury, odpoczywać w ciszy i spokoju, oddychać świeżym powietrzem, to docenisz zalety tej działki.

Zapraszam do zakupu działki z linią brzegową Jeziora Kiersztanowskiego .

JEZIORO  KIERSZTANOWSKIE  położone  jest  około  6 km  od  miejscowości  Mrągowo . Dojazd  do  jeziora  jest  możliwy  kierując  się  z  Mrągowa  w  kierunku  Świętej  Lipki .

Od  strony  południowej jest  dopływ  z  jeziora  Juno a  od  strony  północnej wypływa  rzeka  Dajna .

Nieruchomość rolna o powierzchni 8700 m2 w kształcie prostokąta położona jest w bliskiej odległości od domów  jednorodzinnych całorocznych i posiada bezpośredni dostęp do jeziora.

W drodze gminnej utwardzonej biegnącej przy działce znajduje się energia , woda ( wodociąg ).

Spokojna, zielona okolica zapewni Ci odpoczynek w każdej wolnej chwili. Wiele atrakcji rekreacyjno -turystycznych w sąsiedztwie jeziora zapewni Państwu oderwanie się od codziennych obowiązków wśród naturalnej przyrody.
Jest to jedna z ciekawszych ofert na rynku nieruchomości w okolicach Mrągowa . 

Zapraszam do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie  .Do zobaczenia … *dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.
*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo. Zapraszamy na prezentację !.
*Kontakt do opiekunów oferty : tel. 690-800-690 lub 515-159-100, e-mail: viva_pol@wp.pl ( 30 lat ! doświadczenia ).
***Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano Październik 28, 2019 at 1:07 pm

  • Cena: 180,000 zł/SPRZEDANE !
  • Powierzchnia: 8700 m2