Działka ok.700 m od jez. na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich !

GMINA RYN
59,400 zł/REWELACYJNA CENA ! NIE ZWLEKAJ I ZADZWOŃ DO NAS ;-)

Opis nieruchomości

👉 Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać !
Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez ten proces 🤝✍️ 💲

Działka sąsiadująca z dużym  kompleksem leśnym i zaledwie ok. 700 metrów od jeziora na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich ⛵️🚤🚣‍♂️

Mamy przyjemność zaproponować Państwu kupno działki ” nie za miliony” w bardzo atrakcyjnej części Mazur ! Działka o powierzchni 1000 m2 ( 10 arów ) w kształcie zbliżonym do prostokąta z widokiem na las i zaledwie ok. 30 metrów od jego granicy. Działka ma dostęp do drogi publicznej.

Dużym atutem działki jest błoga cisza i wszystkie atuty jakie daje przebywanie wśród lasów i jezior. W najbliższej okolicy i w zasięgu wzroku znajduje się tylko jeden nieuciążliwy sąsiad.

Administracyjnie działka położona w gminie Ryn, w powiecie giżyckim w malowniczym pofałdowanym krajobrazie. Bardzo sielska okolica, mało zurbanizowana, na uboczu, idealna do odpoczynku na łonie natury – spokojne życie, bez pośpiechu, cisza, zwierzęta, które można obserwować gołym okiem podczas spacerów i wycieczek rowerowych.

Zainteresowała Cię powyższa oferta ?

Zadzwoń : 500-806-800 lub 690-800-690 i umów się na prezentację z naszym agentem.

Zapraszamy do kontaktu i spotkajmy się na żywo na Moniuszki 30* w Mrągowie. Do zobaczenia …

*dojazd od ul .Bohaterów Warszawy .

UWAGA : Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, zajmiemy się kwestiami prawnymi . Skontaktuj się z nami, podaj swoje oczekiwania, a znajdziemy nieruchomość specjalnie dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu.

*Szczegółowych informacji łącznie z obejrzeniem danej nieruchomości zapraszamy do firmy licencjonowanej Viva Pol Nieruchomości znajdującej się na ul. Moniuszki 30, 11-700 Mrągowo.

**Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
***Zapis ten został zawarty ze względu na możliwość drobnych, ludzkich pomyłek . Jeżeli zauważysz nieścisłość – napisz do nas, a niezwłocznie ją wyjaśnimy.

 

Szczegóły

Zaktualizowano 30 maja, 2024 at 4:05 am

  • Cena: 59,400 zł/REWELACYJNA CENA ! NIE ZWLEKAJ I ZADZWOŃ DO NAS ;-)
  • Powierzchnia: 1000 m2